Skip to main content

Kesktolmuimeja büroohoonetes või tootmises

Kesktolmuimejad tagavad ka büroohoonetes ja tööstustes mugava ja kiire koristamise. Vastupidiselt kodudesse mõeldud süsteemidest, saab suurte süsteemide puhul olla mitu üheagset kasutajat. Kas siis koristab ühte hoone korrust/tervet maja korraga mitu koristajat või siis puhastatakse tööstuses üheaegselt seadmeid või põrandapinda. Kesktolmuimeja seade paikneb töökohtadest eemal ja seetõttu väheneb ka töötajate juures olev müra.

Kesktolmuimejaseadmed on eelkõige mõeldud pindade koristamiseks/puhastamiseks, mille käigus tehakse ka pause. Teatud seadmete puhul on võimalik ka järjepidev töötamine (näiteks 8h järjest).

Kesktolmuimeja korterelamus

Kesktolmuimejasüsteemiga kortermajade korterites ei ole vaja eraldi leida kohta tolmuimejale vaid piisab kui võetakse kapi seinalt või riiulilt optimaalse pikkusega voolik ja ühendatakse targalt paigutatud tõmbepessa. Nii saab korter kiirelt ja mugavalt koristatud, ilma et tuppa jääks ebameeldivat tolmuimemise lõhna, sest filtreeritud õhk suunatakse läbi väljapuhketorustiku väliskeskkonda.

Eriti mugav on selline lahendus mikrokrterites, kus iga ruutsentimeeter on arvel või siis läbi mitme korruse paiknevates korterites, kus ei ole vaja siis tavalist tolmuimejat mööda kitsaid treppe üles ja alla tassida.

Vaikne ja mugav koristamine

Mitme kasutajaga lahendused tagavad kiire, vaikse ja mugava koristamise. Koristamise ajal ei tassita järel lärmavat ja tihti parandamist vajavat tavatolmuimejat, vaid kõik mustus imetakse koristusvoolikute kaudu vaikselt seadmes olevasse prügianumasse. Kuna seade asub eemla tehnilises ruumis, siis on prügiaunuma tühjendamine väga hügieeniline ja diskreetne.
Kortermajades saab kasutada mitme üheagse kasutajaga ühtset kesktolmuimejalahendust või siis korteripõhiseid võimalusi.

Süsteemi planeerimine

Mitme kasutajaga süsteemide planeerimisel on esmalt vaja paika panna mitu üheaegset kasutajat saaksid maksimaalselt korraga koristada. Sellest lähtuvalt planeerime torustiku ja leiame sobiva seadme. Kasutajate arv ei ole piiratud, sest süsteemile saab lisada x-arv vaakumpumpasid, mis rakenduvad automaatselt vastavalt kasutajate arvule.

Küsi pakkumist mitme kasutajaga kesktolmuimejasüsteemile!

VÕTA ÜHENDUST