Skip to main content

Ülimugav kesktolmuimeja poolt tühjendatav AT ROBO robottolmuimeja

Ainulaadse Aertecnica ROBO robottolmuimeja saab ühendada uue või olemasoleva kesktolmuimejasüsteemiga, mis siis tühjendab automaatselt roboti sees olema prügiaunuma kiirelt, põhjalikult ja hügieeniliselt.

AT ROBO robottolmuimeja on ühendatud kesktolmuimejasüsteemiga läbi unikaalse laadimis/tühjendusjaama. Kui tark robot naaseb koristamast, aktiveerub automaatne tühjendussüsteem, mis lülitab sisse kesktolmuimeja seadme. Universaalne ja kergelt ühendatav tühjendusjaam on sobiv kõikide kesktolmuimejasüsteemidega, mitte ainult Aertecnica toodetega.

Tark ja täpne

Ülitäpsed LIDAR ja laser sensorid kaardistavad koristatava ala/korruse väga täpselt ja kuvavad seda kaardi kujul mobiilirakenduses. Igal koristuskorral uuendab robot ka kaarti, et koristada veelgi põhjalikumalt. Selle kaardi alusel saab robotit suunata soovitud tuppa või alale ja valida erinevaid koristusrežiime.

Robot suudab meeles pidada mitut korrust ja saab ise aru millisele korrusele ta on paigutatud.

Iga koristuskord on salvestatud väga täpselt mobiilirakenduses ja seetõttu roboti põhjalikkus jälgitav.

Väga põhjalikuks puhastamiseks on kasutajal võimalik valida kolme koristusvõimaluse vahel: SMART – koristab põhjalikult kogu korruse, ROOM  – koristab ainult soovitud toa, AREA – koristab etteantud ala ja SPOT – puhastab põhjalikult ette antud ala 1,5m2 ulatuses. Lisaks on võimalik kasutada mopifunktsiooni kui vahetada roboti prügianum veepaagiga prügianuma vastu. Kasutaja saab lihtsalt reguleerida mopi niiskustaset mobiilirakenduse kaudu.

Usin koristaja

Robotil on mahukas 5200 mAh aku, mis tagab pika autonoomse koristusaja. Eeldatav koristusaeg täislaetud akuga on 120-160 min või kuni 200 m2. Kui roboti aku peaks isegi poole koristamise ajal tühjeks saama, naaseb robot tühjendus/laadimisjaama ja peale aku täislaadimist naaseb jälle sinna kus töö pooleli jäi.

 

 

Tark ja põhjalik

Robot on nii tark, et saab aru kui liigub vaipkattele siis suurendab oma imemisvõimsust maksimumini. Selleks, et mitte moppida vaipa, saab piirata nii roboti poolt koristavaid kui ka mopitavaid alasid mobiilirakenduses.
AT Robo kiirelt pöörlev peahari ja pikad küljeharjad tagavad põhjaliku ja efektiivse puhastuse ja tolmu suunamise prügiurni isegi nurkadest.

Ühendatav kõikide kesktolmuimejatega

Oleme Aertecnica ROBO robottolmuimeja ametlik maaletooja Eestis ja leidnud kpaljudele soovijatele lahenduse tühjendusjaama ja roboti paigalduseks. Tühjendusjaama saab paigaldada kas olemasoleva seinapealse tõmbepesa ette (ühendustorustik kaetakse diskreetse kattega) või siis köögi või garderoobi kapi alla (eeldab sokli kõrgust vähemalt 120mm). Just see lahendus on osutunud väga populaarseks tänu väga diskreetsele ja viisakale asukohale.

 

Tutvuge tootega lähemalt siit või küsige lisainformatsiooni ja pakkumist!

VÕTA ÜHENDUST